Hoşgeldin Misafir
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 7
» En Son Üyemiz: Andrewhat
» Konu Sayısı: 23
» Mesaj Sayısı: 34

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 2 çevrimiçi kullanıcı var.
» 0 üye | 2 Misafir

En Son Konular
En güncel filmler
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: Andrewhat
1 saat önce
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 25
Alphanova ürünleri
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: Andrewhat
8 saat önce
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 21
ASTRAL SEYAHAT NEDİR
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: Andrewhat
, 05:14 AM
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 14
Dizi Fragmanları
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: Andrewhat
, 08:34 PM
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 15
Güncel Kadın Bakım Sitesi
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: Andrewhat
, 12:03 PM
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 25
Solucan Gübresi Üretimi
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: admin
12-10-2017, 02:29 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 24
Guinea Pig
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: admin
12-10-2017, 02:10 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 22
Propolis nedir?
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: MothmanDrype
12-08-2017, 12:05 PM
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 37
Kokil döküm
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: MothmanDrype
12-08-2017, 12:28 AM
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 51
Amigurumi oyuncak çeşitle...
Forum: Site Tanıtımları
Son Mesaj: MothmanDrype
12-07-2017, 03:33 PM
» Cevaplar: 1
» Gösterim: 60

 
  ASTRAL SEYAHAT NEDİR
Gönderen: admin - , 05:39 PM - Forum: Site Tanıtımları - Cevaplar (1)

Oturup gözlerinizi kapatın ve hiçbir şey düşünmemeye çalışın. Astral seyahat ile ilgili ilk ve en önemli adım başka bir şey düşünmemektir. Bu kapsamda ASTRAL SEYAHAT NEDİR sorusu ile ilgili genel bir araştırma yapabileceğiniz sitemizde zihinsel seyahat ve metafizik bir dünyaya dair yeni bilgiler öğrenebileceksiniz. Zaman kaybetmeden bu eşsiz deneyime siz de ortak olun.

Geri dönüşü olmayan sonuçlar doğabilir
İnternet kullanıcılarının son zamanlarda arama motorlarına yansıyan verileri baz alındığında en çok araştırılan konulardan biri olan ASTRAL SEYAHAT NEDİR sorusu ile ilgili genel bir araştırma yapabileceğiniz sitemizde zihinsel seyahat ve metafizik bir dünyaya dair yeni bilgiler öğrenebileceksiniz. Bu tekniğin uygulanması da tekrarlanması da oldukça tehlikeli ve geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilecek bir işleyişi vardır. Siz de pişman olacağınız bir hata yapmak istemiyorsanız profesyonel bir destek almalısınız.

Zaman kaybetmeden iletişim kurun
Zihinsel yolculuk anlamına gelen ve milyonlarca insanın gerçekleştirdiği astral seyahat ile ilgili en önemli tartışma konusu geri dönüşün sağlanamadığı durumlarda ruhun uzayda kaybolmasıdır. Siz de ASTRAL SEYAHAT NEDİR sorusu ile ilgili genel bir araştırma yapabileceğiniz sitemizde zihinsel seyahat ve metafizik bir dünyaya dair yeni bilgiler öğrenebileceksiniz. Zaman kaybetmeden işlem yapmak için bizimle iletişim kurun. Zihinsel yolculuk için profesyonel bir adım atın.

Bu öğeyi yazdır

  Dizi Fragmanları
Gönderen: admin - 12-12-2017, 05:35 PM - Forum: Site Tanıtımları - Cevaplar (1)

Dizi film izlemek televizyon programları içinde en çok tercih edilen programlardan biridir. Küçük, büyük hemen çoğumuzun gönlünde olan, kendisiyle bağdaştırdığı dizi filmler vardır. yerli film fragmanları olarak izlediğiniz dizi filmleri, dizi filmlerin fragmanları, yeni bölümleri ve çok daha fazlası hakkında bilgiler online film siteleri olarak internette izlenmektedir. Buradan sevilen tüm filmlerin fragmanlarını dizi fragmanları olarak izleyebilirsiniz. İstediğiniz filmin fragmanını izlemek için televizyonda reklam aralarını beklemek durumunda değilsiniz. fragman izle olarak internetten filmlerinizin fragmanını hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

İstediğiniz Zaman İzleme Şansını Elde Edebilirsiniz
İstediğiniz filmin fragmanını izlemek için fragman izle olarak anında beğendiğinizi filmlerin fragmanlarını izleme şansı elde edebilirsiniz. yerli film fragmanları olarak istediğiniz filmlerin fragmanlarını online olarak bu sitelerde takip edebilirsiniz. Gelecek haftanın bölümü hakkında merak edenler sevdikleri dizinin özetini izlemek için dizi fragmanları olarak buradan özetlerini izleyebilirler.

Tüm Gelişmeleri Takip Edin
Dizi filmlerin özetleri, tekrarları, yeni çıkan dizi filmler, en çok izlenen dizi filmler, en çok izlenen dizi fragmanları olarak dizi fragmanları olarak tüm gelişmeleri online olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca dizilerin oyuncuları hakkında ve film hakkında daha fazla bilgi edinmek için yerli film fragmanları olarak buradan da bilgiler alabilirsiniz. Tüm diziler hakkında en güncel bilgiler ve daha fazlası hakkında bilgileri online olarak takip etmeniz mümkündür.

Bu öğeyi yazdır

  Güncel Kadın Bakım Sitesi
Gönderen: admin - 12-11-2017, 06:24 PM - Forum: Site Tanıtımları - Cevaplar (1)

Genelde kadınların zevkle okuduğu kişisel bakım gönderileri, ev dekorasyonu, pratik günlük bilgiler gibi konular kadın sitesinde güncel biçimde yer alıyor. İlgi çekici görselleri, faydalı önerilerin yer aldığı özgün içerikleri ve daha fazlasına platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çok sayıda kategorinin yer aldığı sitede doğal ve sağlıklı yaşam, dekorasyon yiyecekler, güzellik ve moda konularında gereken tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

En Güncel Makyaj Trendleri
Kadınlar makyaj yapmayı severler. İyi hissetmek, kendilerine ve diğer kişilere karşı güzel görünmek, iyi izlenim bırakmak adına günlük rutinlerden biri haline gelmiştir. Sözgelimi her geçen gün farklılaşan makyaj trendleri ve bunların kullanımı hakkında pratik bilgilere kadinmi.com kadın sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Makyaj hileleri, önerilen ürünler ve tanıtım yazıları, günlük hayatta işinize yarayacak türden pratik saç yapım önerileri, gelinlik için özel makyaj gibi yazı seçeneklerini bulabilirsiniz. Gün içinde kısa bir mola vermek için ideal bir platformdur.

İlgi Çeken Moda Yazıları
Her ne kadar devamlı bir değişim halinde olsa da moda kadınlar ve de kadın sitesi için vazgeçilmez konulardan biridir. İyi görünüm vermek isteyen, yeni sezonda trend olan kıyafetleri takip edenler, bazı giyim önerileri almak isteyenler ve diğer kişiler için dikkat çeken görsellerle beraber içerikler hazırlanmaktadır. kadinmi.com sitesinde size iyi gelen bilgiler vardır ve her ne kadar bilimsel öneriler olmasa da hayatı kolaylaştıran tavsiyelere yer verilir.

Bu öğeyi yazdır

  Alphanova ürünleri
Gönderen: admin - 12-11-2017, 10:11 AM - Forum: Site Tanıtımları - Cevaplar (1)

[Resim: jQdnRW.jpg]
Anneler Bebekler için organik ürünler Alphanova
Hassas cildi ve pamuksu teni ile özenli bir bakımı hak eden bebeklerinizin bu konudaki en büyük destekçisi olan Alphanova ürünleri hakkında bilgi almak için sitemizi kullanabilirsiniz. Bebeğiniz için en doğal ürünleri sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her insan en iyisine layıktır, Anneler ve Bebekler ise mükemmeline.

İçeriğinin doğallığı ve kimyasaldan uzak yapısı ile sağlıklı bir kullanım sunan Alphanova ürünleri dünyanın en saygın ve güvenilir kuruluşlarından olan ECOCERT tarafından organik olarak sertifikalandırılmıştır. Türkiye'de sağlık bakanlığından bildirimleri yapılıp onaylanmıştır.
Annelerimizin hamilelikten başlayan serüvenine organik sertifikalı çatlak önleyici ve doğum sonrası inceltici, sıkılaştırıcı, selülit giderici ürünlerimizde koruyucu, renk ve raf ömrünü uzatan hiçbir kanserojen madde içermez.

Misafir bebek dünyaya gelir gelmez, ilk banyosundan, alt değişimine, nemlendiricisinden doğal kokusuna kadar her şeyi düşünülüp, Fransız Laboratuvarlarında dünyada yasaklanmış hiçbir etken madde kullanılmadan sağlıklı olarak üretilmiştir.

Okul çağına gelen çocuklarımızın da el temizliğinden, bitten kurtulma ürünleri doğa dostu, geri dönüşümlü, pratik Ambalajlarda kullanıma sunulmuştur.
Hem inceleme hem de sipariş olanağı bulabileceğiniz Web sayfamızda alanında uzman doktorların derlediği kategorileri kullanarak bebeğinizin bakımını kolaylaştıracak, ona daha yüksek konfor sağlayacak ürünlere ulaşabileceksiniz.

Hem hızlı hem de kolay alışveriş
Hem kalite hem de güvenlik sunan sitemizde işlemleriniz üst düzeyde gerçekleştirilir.

Alphanova sipariş işlemleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde çözüme kavuşturulur ve kullanmaya hemen başlamanız sağlanır. Siz de bu hız ve bu güvenlik şartları ile işlem yapmak için bizimle iletişim kurun.
Alphanova Sitemiz: www.alphanova.com.tr
Online Satış Sitemiz: www.novamore.com.tr

Bu öğeyi yazdır

  En güncel filmler
Gönderen: admin - 12-10-2017, 06:24 PM - Forum: Site Tanıtımları - Cevaplar (1)

İnsanların evlerinde ya da işyerlerindeki boş zamanlarında en çok yaptığı hobilerden birisi de film izlemektir. Sizi başka dünyalara sürükleyecek bu işlemi olabildiğince kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek için sitemizi ziyaret ederek hd film izle araması yapabilirsiniz. Bu arama ile en güncel ve en sürükleyici filmlere kolaylıkla ulaşacaksınız.

Türleri hızlı bir şekilde tarayabilirsiniz
İnternet hızınıza göre kendini ayarlayan ve filmin donmadan izlenebilesi için tüm teknolojik alt yapıyı kullanan bu sitede hd film izle araması yapabilirsiniz. Aramanız için en güncel sonuçlara ulaşabileceğiniz gibi isteğe özel olarak IMDB puanı en yüksek filmleri listelemek ya da sitede en çok yorum alan filmlere göz atmak da mümkün olacak. İzleyici yorumlarına göre filminizi belirlemek istemiyorsanız yeni keşifler için site içi arama filtrelerini kullanabilir ve türleri hızlı bir şekilde tarayabilirsiniz.

Zamanınızı etkili ve verimli kullanın
Yetişkin konularda ya da cinsel içerikli filmler arasında arama yapmanızı ve dilediğinizi izlemenizi sağlayan bu sitede hd film izle araması yapabilirsiniz. Yüksek ses ve görüntü kalitesi sunan bu sekme sayesinde filmler hem bir ayna gibi net ve akıcı görünecek hem de kesintisiz bir şekilde devam edecektir. Herhangi bir sorun yaşamadan film izlemek için en doğru adres olan sitemizde zamanınızı etkili ve verimli kullanabileceksiniz.

Bu öğeyi yazdır

  Solucan Gübresi Üretimi
Gönderen: admin - 12-10-2017, 02:29 PM - Forum: Site Tanıtımları - Cevap Yok

Girişimciliğinizi bir miktar cesaret ve sabır ile birleştirerek geleceğin en parlak iş olanaklarından biri olan Solucan Gübresi Üretimi Projenizi hayata geçirebilirsiniz. İleri görüşlülük ile tarımsal alanda doğan boşluğu fark eden girişimciler, son zamanlarda Solucan Gübresi Üretimine yöneldiler. Daha düne kadar mevzuatı olmayan, hatta organik gübre sınıfında dahi kabul edilmeyen Solucan Gübresi, hükümetin bu konudaki boşluğu fark etmesiyle artık mevzuatı da olan bir alan oluyor. Yani bu iş artık hükümetin düzenlemeleri ile birlikte hız kazanacak olan bir iş kolu! Siz de bir an önce bu alana adım atarak bu alandaki yerinizi alabilir ve paranızı solucandan kazanabilirsiniz. Bu işi nasıl bir tesiste yapabileceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Siz de Solucan Gübresi Üretimi Tesisi Maliyeti hakkında bilgi alabileceğiniz Star Solucan web sitemizde tecrübe olarak elde edilen önemli ve yönlendirici bilgiler sayesinde kendi planınızı oluşturabilir ve bütçenize en uygun şartları kullanarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Star Solucan Konusunda Uzmandır
İlk duyduğunuzda solucanlardan nasıl gelir elde edilebileceği konusunda yeterli bilginiz yoksa Star Solucan bu konuda sizleri aydınlatabilir. Avrupa ve ABD 70 yıldan fazla bir süredir bu işi yapıyor, İsrail'in bu gübre sayesinde çöl topraklarında tarım yaptığı söyleniyor. Organik tarım, zirai gübrenin verdiği zararlar daha iyi anlaşılmaya başlanınca tüm dünyada öne çıkan bir konu haline geldi. Artık insanlar da bu konuda bilinçleniyorlar. Organik tarım için gerekli olan organik gübreler ise herkesin gündeminde olan bir konu artık. Avrupa'da yüksek miktarlarda ciro yapan gübre üretim tesisleri yavaş yavaş ülkemize de yayılıyor. Hükümetimizin de Ocak 2018 ayına kadar yayınlayacağı mevzuat ile birlikte artık bu işin adı da koyuluyor ve ülkemizde Solucan Gübresi üretimi daha da gelişen ve hız kazanan bir iş kolu haline gelecek. Siz de bir an önce bu sektördeki yerinizi alın ve bu alanda kendinize yer açın. Henüz yeni bir sektör olması nedeniyle bu iş fikrini hayata geçirmek için gerekli bilgi ve tecrübeye sahip çok fazla kişiyi bulmak kolay olmuyor. Ancak Star Solucan, gerek Solucan Gübresi Tesisi, gerekse Solucan Gübresi Üretimi Tesisi Maliyeti hakkında bilgi alabileceğiniz kurumsal firmalardan biridir. Bizi arayın ve sizlere bu işe nasıl başlayacağınız anlatalım, teknik destek verelim. Yanlış bilgiler ve yönlendirmelerle bu işe girerek paranızı kaybetmeyin. Sektörle ilgili önemli hususları, püf noktalarını bu işi bilen firma yetkililerimizden öğrenin, bizden teknik destek alın ve yatırımınızı değerli kılın.

Sermayenizi Kazanca Çevirin
Sermayenizi geleceği olan bir iş koluna yatırarak sermayenizi kazanca çevirin. Siz de gün geçtikçe yaygınlaşan Solucan Gübresi Üretimi işine girmek için gerekli teknik desteği Star Solucan'dan alın ve rahat edin. Ekibimiz size Solucan Gübresi Tesisi ve Solucan Gübresi Üretimi Tesisi Maliyeti hakkında bilgi verecektir. Ayrıca, web sitemizdeki yazılarımızı okuyarak birçok konuda bilgi edinebilir, bizlere telefon ile ulaşarak tecrübeli firma yetkililerimizden daha detaylı bilgi de alabilirsiniz.
Star Solucan
starsolucan.com
0 (542) 675 06 00

Bu öğeyi yazdır

  Guinea Pig
Gönderen: admin - 12-10-2017, 02:10 PM - Forum: Site Tanıtımları - Cevap Yok

İnternet üzerinden yapılan işlemler pizza söylemek ile sınırlı değil. Bu site aracılığı ile son zamanların en popüler evcil hayvanı olan guinea pig siparişi verebileceğiniz gibi sipariş öncesi ön inceleme yaparak hayvanlar ile ilgili geniş bilgi sahibi olacaksınız. Aklınıza takılan soru işaretlerine yanıt almak için bizimle iletişim kurun.

Hamster ile hiçbir alakası yok
Online dünyada uzun yıllardır hizmet veren ve son zamanlarda Türkiye'de de faaliyetlerini hızlandıran sitemizde son zamanların en popüler evcil hayvanı olan guinea pig siparişi verebileceğiniz gibi sipariş öncesi ön inceleme yaparak hayvanlar ile ilgili geniş bilgi sahibi olacaksınız. Evcil hayvan dostlarının ortak çatısı olan bu sitede Avrupa'da yaygınlaşan bir tür olan kobay fare türü ile ilgili bilgi alırken öğreneceğiniz en ilginç bilgi onun kemirgenler ailesinden gelmesine rağmen kemirme huyunun olmadığıdır. Bu tür hamster ile karıştırılsa da aslında hiçbir alakası ve benzerliği yoktur.

En kısa sürede adresinize ulaştırılır
Fare genel anlamda iğrenilen ve uzak durulan bir hayvan olsa da kobay ve hamster türleri insanların çok ilgisini çekmektedir. Bu site aracılığı ile son zamanların en popüler evcil hayvanı olan guinea pig siparişi verebileceğiniz gibi sipariş öncesi ön inceleme yaparak hayvanlar ile ilgili geniş bilgi sahibi olacaksınız. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize ulaştırılır.

Bu öğeyi yazdır

  Propolis nedir?
Gönderen: admin - 12-08-2017, 11:00 AM - Forum: Site Tanıtımları - Cevaplar (1)

İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent'te Geliştirilen BEE'O ile Sağlıklı Çocuklar, Mutlu Anneler!
Kış gelmesiyle birlikte hastalıklar da artıyor, peki çocuğunuzun bağışıklığını doğal yollarla güçlendirmek istemez miydiniz?
Bee'o uzmanlarının İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent'te geliştirdiği özütleme yöntemi ile artık propolisin zengin bileşenlerinden faydalanabilirsiniz. Türkiye'nin ilk ve tek "Sözleşmeli Arıcılık" modeliyle üretilmiş İnovasyon ödüllü yerli propolisi.

Sevdiklerinize güvenle sunabilmeniz için.

Propolis nedir?
Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları çok güçlü antioksidan ve antimikrobiyal etkilere sahip tamamen doğal bir arı ürünüdür. Propolisin antioksidan etkisi nar suyu ile karşılaştırdığında, nar suyundan tam 80 kat daha güçlü antioksidan etkiye sahip olduğu ortaya konulmuştur. Propolis, arılar tarafından, kovandaki mikropları yok etmek ve kovanın sterilizasyonu için kullanılır. Propolis kovanda hangi görevi görüyorsa, -doğru işlendiği takdirde- insan vücudunda da aynı etkileri gösterir. Virüs ve bakterileri yok ederek vücudun hastalıklarla savaşmasına yardımcı olur. Çocuklar kreş, okul vb. kalabalık ortamlarda maruz kaldığı mikroplardan dolayı sık sık hasta olurlar. Propolis düzenli tüketildiğinde bağışıklığı güçlendirerek hastalanma sıklığının azalmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra, propolisin solunum sistemi rahatsızlıklarında, ağızda çıkan yaralar, aftlar, uçuklarda, mide bağırsak rahatsızlıklarında kullanım alanının bulunduğu ve kansere karşı etkilerinin de olduğu yapılan bilimsel çalışmalar ile ortaya konulmuştur. Ayrıca, yapılan bilimsel çalışmalar ile vücutta sağlıklı ve canlı hücre sayısını arttırdığı da gösterilmiştir.

Arı sütü nedir? Faydaları nelerdir?
Arı sütü ise, yine arılar tarafından üretilen, propolis ve baldan tamamen farklı bir arı ürünüdür. Arı sütü anne sütü gibi aslında. Arılar bu ürünü, yavru arıları beslemek için kendi vücutlarından salgılar. Arı sütü aynı zamanda kovandaki kraliçe arının yaşam boyu kullandığı besin maddesidir. Kovandaki işçi arılar yalnızca 45 gün yaşarken; hayatı boyunca arı sütü ile beslenen kraliçe arı 5-7 yıl arası yaşayabilmektedir. Buradan arı sütünün etkilerini çıkarmak mümkün. Arı sütü, doğal bir enerji ve zindelik kaynağı gibi düşünülebilir. Yapılan bilimsel çalışmalarda düzenli arı sütü tüketiminin çocuklarda bedensel ve zihinsel gelişmeyi desteklediği, beyin aktivitesini geliştirici etkilerinin bulunduğu ortaya konulmuştur. Ayrıca, düzenli arı sütü tüketiminin ciltte kolajen sentezini arttırdığı, bunun yanı sıra kadınlarda yumurta sayısı, erkeklerde de sperm kalitesini arttırarak doğurganlık üzerine etkilerinin bulunduğu yapılan bilimsel çalışmalarda gösterilmiştir. Arı sütü, performans ve zindeliği arttırarak gün içerisinde kendinizi daha enerjik hissetmenize yardımcı olur.

BEEO'nun Kuruluş Hikayesi
Beeo'nun kurucularından Aslı Elif Tanuğur, 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu ve yine aynı üniversitede Yüksek Mühendis unvanını kazanarak uzun yıllar bal sektöründe bir firmada Ar-Ge ve Kalite Direktörü olarak görev yaptı. Oğlunun antibiyotik alerjisine çare aradığı dönemde propolis ve arı sütü ile tanıştı. Oğlu 11 aylıktan itibaren 2 ayda bir yüksek derecede ateşleniyordu ve sürekli antibiyotik vermek zorunda kalıyordu. 5 yaşına geldiğinde antibiyotiklerden dolayı çok kötü bir alerji gelişti ve tedavisi de yoktu. Doktor çocuğunun bağışıklığının aşırı düşük olduğunu belirtti. Tanuğur çocuğunun bağışıklığını artırmak amacı ile çareler ararken propolis ve arı sütü ile tanıştı. Ama ülkemizde üretilmediğini ve Çin'den geldiğini öğrenince öncelikle oğlu için kendisi üretmeye karar verdi. 6 ay kendi ürettiği propolis özütü ve arı sütünü kullandıktan sonra oğlunda ne ateş ne alerji kalmıştı ve bağışıklığı artmıştı. Bu şifayı görünce tüm annelere ulaştırmaya karar verdi. Türkiye'de daha önce üretilmeyen propolisi yine Türkiye'de ilk kez "Sözleşmeli Arıcılık" modeli ile üretmek ve proses yöntemini geliştirerek insan tüketimine uygun hale getirmek için Taylan Samancı ve Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu ile 2013 yılında KOSGEB destekli propolis projesi ile SBS Bilimsel Bio Çözümler'i İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent'te kurdu. Şu anda yurt içinde BEE'O yurt dışında da BEE&YOU markasıyla propolis, arı sütü, bal, polen içeren ürünlerini kovandan sofraya prensibiyle, besin içeriği ve biyolojik aktivitesini koruyarak tüketicilerine sunmaya devam ediyor.

BEE'O şu ana kadar ulusal uluslararası 10 farklı ödüle layık görüldü!
• Borsa İstanbul Özel Pazar - 2014 Yılı En Hızlı Büyüyen Kobi Ödülü
• İTÜ Arı Teknokent - 2015 Yılı BEETECH Ödülü
• TÜBİTAK-TTGV-TÜSİAD - 2016 İnovasyon Ödülü
• KAGİDER, Garanti Bankası ve Ekonomist Dergisi - 2016 Türkiye'nin Kadın Girişimcisi Ödülü
• Avrupa Birliği - 2016 Eco Efficiency Ödülü
• Amerika Sofi Ödülleri - 2017 Gurme Özel Ürünler İnovasyon Ödülü
• Türkiye İhracatçılar Meclisi - 2017 E-İhracat Şampiyonu
• Design Turkey - 2017 Tasarım Ödülü
• Türkiye Girişimcilik Zirvesi - 2017 E-Ticaret Ödülü
• Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği - 2017 Türkiye'nin En Başarılı 10 Genci

Bee'o ürünlerine nerelerden ulaşabiliriz?
Bee'o Arı Ürünlerini http://www.beeo.com.tr web sitesinden, yüksek propolis ve arı sütü içerikli Bee'o Up ürünlerini ise sadece eczanelerden temin edebilirsiniz.

Bu öğeyi yazdır

  bim aktüel
Gönderen: admin - 12-06-2017, 01:37 PM - Forum: Site Tanıtımları - Cevap Yok

Dünya genelinde artan tüketim potansiyeli insanları daha uygun alışveriş yapabilme tekniklerini araştırmaya itti. Ülkemizde de zaman zaman uygulanan bim aktüel dönemlerinde daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilmek mümkün hale geldi. Siz de indirimli ürün satın almak ve promosyonlardan haberdar olmak için sitemizi takip ederek piyasaya aşina bir strateji belirleyebilirsiniz.

Daha uygun alışveriş olanağı
Hemen hemen her firmanın zaman zaman gerçekleştirdiği indirim uygulamaları insanlara daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilme olanağı sunuyor. Sitemizde firmaların temel tüketim maddelerinden lüks alışveriş ürünlerine kadar tüm camiada uyguladıkları kampanyaları ve indirim dönemlerini takip etme olanağı bulacaksınız. Hem uygun fiyatlı hem de promosyonlu alışveriş olanağını incelemek ve konu hakkında detaylı bilgi almak için şok aktüel dönemlerinde yayınlanan bültenleri sitemiz aracılığı ile takip edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve alışverişlerinizi daha uygun şartlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Hem maddi tasarruf hem de zaman kazanın
Bütçe dostu bültenler ile gıda ve kozmetik gibi ürünleri daha uygun fiyatlarla satın almak isteyen herkes için geliştirilen bu sitede teknolojinin el verdiği en hızlı kanallarla bültenleri inceleme şansınız olacak. Belirli aralıklarla uygulanan a101 kampanya dönemlerinde ürünleri indirimli satın alabileceğiniz gibi ücretsiz hizmetlerden de faydalanabileceksiniz. Bu sitede alacağınız hizmet size hem ekonomik tasarruf hem de zaman kazandıracaktır.

Bu öğeyi yazdır

  Uşak araba kiralama
Gönderen: admin - 12-05-2017, 08:15 PM - Forum: Site Tanıtımları - Cevap Yok

Kısa zamanlı ziyaretlerinizde ya da diğer kullanım amaçlarında araç ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en köklü firma olan zgrrentacar.com ile Uşak rent a car talebinizi karşılayabilirsiniz. Kolaylıkla kiralayabileceğiniz araçlar sadece 20 dakika içinde kullanımınıza sunuluş olacaktır.

Araç kiralama sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve Uşak oto kiralama ve civarında oluşturduğu izlenim ile müşterilerine hizmet sunan bu sayfada Uşak rent a car ihtiyaçlarınız kaliteli bir şekilde karşılanır. Gerek hız gerekse yakıt tasarrufu için farklı özelliklere sahip olan araçlardan istediğinizi kiralayarak garantili bir hizmet alabilirsiniz. Kaskolu araçlarla güvenli bir şekilde seyahat edebileceğiniz gibi araçların tamamı gerekli testlerden ve bakımlardan geçmiş bir zincirin üyesidir. Hizmet standartlarını en üst seviyede tutan bu sayfada profesyonel bir sözleşme ile oto kiralamanın avantajlarından tam anlamıyla yararlanabilirsiniz.

Son teknoloji ile beslenen hizmet ağı ile sadece Uşak oto kiralama değil civar illere de hizmet ulaştıran bu sayfada kiralamak Uşak oto kiralama istediğiniz otomobillerin teknik özellikleri tüm detayları ile size sunulur. Otomobillerin püf noktaları ve kullanım kolaylıkları ile ilgili kısa süreli bir eğitime tabii tutularak aracınızla güvenli bir şekilde seyahat etmeniz amaçlanmaktadır. Siz de kalitesi ile ün salan bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ana sayfada bulunan iletişim numaraları aracılığıyla iletişim kurmaktır.

Bu öğeyi yazdır